رتبه موضوع:
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین مواد برای ساختن اولین هواپیمای آموزشی
یعنی چی که
مکان دقیق نصب سرووهای الویتر و رادر کجاست؟ از دم مدل چه قدر فاصله دارند؟
خب در تصویر مشخص است ، جلو چوب اتصال انتهای بال به بدنه هستش ، در ضمن مگه محل نصب سرو میلی متری هستش ؟؟
با سه چهار سانت اینور و اونور اتفاقی نمی افته
---------
من نمی فهمم شما چطوری فکر کردید که چرخها داخل بدنه نصب میشه ؟؟؟ ، زیر این چوب داخل عکس ،در زیر بدنه یه چوب دیگه هستش که پایه چرخ به هر دو پیچ میشه
http://sakhtoparvaz.ir/Uploads/Admin/Images/Dore/0066.jpg
-----------
بهتر و راحتتر است که پایه موتور زاویه داشته باشد
-------------
پاسخ
من میخام اینو بگم که محل اتصال جای سرووها جلو چوب اتصال انتهای بال به بدنه نباشه بلکه بیرون از محل اتصال انتهای بال به بدنه باشه
یعنی ابتدای پیکان قرمز در شکل زیر یعنی بیرون از زیر بال به سمت دم بدنه
[عکس: kdgq_13.jpg]
پاسخ
آقای حسنلو اگر طول ایلرون بالها 5 سانتی متر نسبت کمتر باشه اشکال داره؟
نسبت به اون چیزی که در سایت نشان د اده شده طول ایلرون مدل من به سمت بدنه 5 یا 7 سانت کمتر هست اشکالی داره
؟
نصب لینک ایلرون اینجا خیلی سخته
اگر بیام کارگاه لینکها را درست می کنین؟
باتشکر
پاسخ
ما در خدمتیم
پاسخ
سلام
آقای حسنلوی عزیز این سوال رو 4شنبه پرسیدم
یعنی قبل از جمعه بیام
عرض ارادت
پاسخ
فقط جمعه در کارگاه هستم و روزهای دیگر کارگاه تعطیل هستش عزیز
پاسخ
سلام آقای بی رودربایستی نظرت رو راجع به مدلی که جمعه پرواز دادیم و من ساختم بگویید
در ساخت من قطعا نسبت به مدل قبلی پیشرفت داشتم
پاسخ
سلام ، رضا خان
قبلا م گفته ام که بهترین استاد تجربه است . فعلا به مشکلات قکر نکن .
الان وقت یادگیری پرواز و تمرین با دستگاه شبیه ساز پرواز هستش . کل وقتت رو بزار برای تمرین پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ، پرواز ،
پاسخ
سلام
با تشکر
عزاداری شما قبول
این هفته یا هفته دیگه میخام شبیه ساز بخرم کاملا آماده برای پرواز هستم
شما شبیه ساز می فروشی ؟ پولش رو دارم
اگر می فروشی نرم افزار آن را نصب می کنی؟
2تا مدل ساختم تا ساخت را یاد بگیرم راستش من تا ساختن یاد نگیرم پرواز دادن مجازی من رو راضی نمی کنه
الان ساخت را تقریبا مسلط هستم حالا میرم وارد مرحله پرواز میشم
پاسخ
بله شبیه ساز داریم ، با نصب نرم افزار 110 هزار هستش. اگرخواستید باید حتما دو روز قبل هماهنگ کنید .
موفق باشید
پاسخ
ببخشید حتما باید لبتاب باشه ؟ تو ی ویندوز xp نمیشه؟
میشه کیس رایانه را بیارم کارگاه؟ مونیتور دارید؟
پاسخ
ما هیچی در کارگاه نداریم ، اگه میتونید باید کیس ، مونیتور ، کیبرد ، ماوس هم بیارید . البته قبلش حتما باید زنگ بزنید و هماهنگ کنید .
البته بعیده در ایکس پی اجرا بشه
شبیه ساز نیاز به کارت گرافیک خوب داره وگرنه اجرا نخواهد شد .
پاسخ
سلام
همونطور که تماس گرفتم جمعه یه سر صبح زود قبل از کلاس شما شروع بشه میام ببینم آیا توی لبتاب من که ویندوز سون هست نصب میشه یا نه؟ من لبتاب را 5 سال پیش خریدم و گرافیک خوبی داره
مدل سونی وایو هست
بازی های کامپیوتری را خوب اجرا می کند
پاسخ
ما در خدمتیم
پاسخ

پرش به انجمن: